2 Aralık 2013 Pazartesi

Ne Tatlı ŞeylerÇocukların Çizimlerini Oyuncak Haline Getirmek İster misiniz ?
Resim çizmek çocukların en çok sevdikleri aktivitelerden biri olmanın yanında onların iç dünyasını dışa yansıtmanın da en güzel yollarından biridir. Hiç düşündünüz mü çocuğunuzun çizdiği bu çizimler bir gün yetenekli ellerde hayat bulsun.
İşte Karadeniz Teknik Üniversitesinde Matematik son sınıf öğrencisi Nurettin Şahin kurduğu www.netatliseyler.com/ sitesiyle çocukların çizimlerini gerçeğe dönüştürüyor.
Çocukları ve oyuncakları çok sevdiğini belirten Netatliseyler.com kurucusu Nurettin Şahin bütün oyuncakcılar da aynı oyuncakların olduğunu belirterek çocuğun kendi hayal dünyasındaki oyuncakla oynamasının onlara farklı bir mutluluk katacağını düşünüyor.
Fikir ortaya çıktıktan sonra yakın çevresinden ve internetten yapılan araştırmalarda olumlu tepkiler üzerine deneme çalışmalarından sonra hemen siteyi açmaya karar veriyor. 20 temmuz tarihinde açılan www.netatliseyler.com/ anaokullarından da yoğun talep görüyör. Özellikle özel günlerde yoğun talep olması çok da şaşırtıcı olmaz sanırım. Hedef kitlesi sadece çocuklar olmayan netatliseyler.com aynı zamanda sevgilileri ve patronuna firmanı logosunun peluşunu yaptırmak isteyer ve bunun gibi özel çalışmalarla geniş bir kitleye hitap ediyor.
Çocuğa özel oyuncak denilince akla ilk gelmek isteyen netatliseyler.comun zamanla ürün çeşidini artıracağını öğreniyoruz.
Daha önce Etohum ve Girişim Fabrikasının Özyeğin Üniversitesinde düzenlediği girişimcilik yaz kampına seçilen Nurettin Şahin orda aldığı eğitimle girişimini hayata geçirmekte zorlanmadığını söylüyor.
Oyuncaklar tamamen sağlıklı malzemelerden yapılarak paketlenip asıl sahibine kargolanıyor.
Sizde çocuğunuzun çizmiş olduğu resmi oyuncak haline getirerek oyuncağını ilk eline aldığı o mutluluğu paylaşmak istiyorsanız hemen netatliseyler.coma girerek benzersiz hediye siparişinizi verebilirsiz. 
Unutmayın onlar da birer tasarımcı !

8 yorum:

 1. Guauuuu...que bonitos trabajos haces!!!!

  YanıtlaSil
 2. Sınıfımda öğrencilerimle yapabileceğm bir kaç faaliyet tüyosu aldım sayenizde :)
  Ben de bloğuma beklerim...
  http://pembeliseylerim.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne mutlu bana paylaşmaktan güzel ne var şu dünyada.ben de blogunuza geleceğim tabi ki kocaman sevgiler

   Sil
 3. süpermiş yaa, çocuklarla bunu yapmak lazım çok hoş bir etkinlik olur, sevimli bir canavar çiz va yap :) güzel paylaşımlar da buluşalım, seni takibe alıyorum ve ben de bekliyorum
  http://nur-ela-m.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. A tabi ki de gelirim hoşgeldiniz bloguma.

   Sil
 4. Hamracım merhaba çok tatlı gerçekten bunlar. Sana selamını getirdim Elişden Gül Hanımın. Geçen gün oraya uğramışdım ten rengi eva için. Yanımda da 1 bebek vardı. Hamra da yapıyordu hatta O gidince kim alıcak bizden malzeme demiştik dedi :) Kulakların çınlamıştır belki. Bizde internetten yazışıyoruz henüz tanışamadık dedim. :) Ordaki ten evalarında sonunu getirdim . Ellerinde kalmadı . Üretici firmalarının elinde de kalmamış malesef. bakalım bundan sonra nerde bulucaz .Canım öpüyorum çok sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya Gül 'ü çok severim,çok tatlıdır kendisi.sana bir yer daha söyleyeceğim oraya bak canım tek tek satılmıyor ama 10 lu 50x70cm boyutunda eva var ten rengi de vardır adalet ilköğretim okulunun kapısının karşısında bir kırtasiye onun bürosu da var oradan getiriyor,Eskişehir de olmasamda yetişirim size,15 günlük tatilde geleceğim tanışırız istersen çok öpüyorum.

   Sil
  2. Sağol canım şimdilik elimde var bakalım idare ettiği kadar sonra kırtasiyeleri gezmeye başlarım.:) İnşallah 15 tatilde ayarlarız belki bir görüşme tanışırız. Burada 05 ocakta da Eskişehirli blogcular buluşucak bakalım bir aksilik olmazsa arkadaşlar ayarlamaya çalışıyor. Öptüm sevgiler...

   Sil

l,inl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...